wersja tekstowa
|             „Jeździmy dla Was!” – druga odsłona kampanii skierowanej do pasażerów elbląskiej komunikacji miejskiej            |             Komunikacją miejską pod Górę Chrobrego            |             WOŚP-owe Elbląskie Karty Miejskie oraz przejażdżki zabytkowym tramwajem 11 stycznia 2015!


mapka

PYTANIA I ODPOWIEDZI
Co jest niezbędne do uzyskania imiennej EKM?
Gdzie mogę kupić bilety okresowe komunikacji miejskiej?
Na okaziciela czy imienna - którą wybrać?

ELBLĄSKA KARTA MIEJSKA
Rodzaje kart miejskich
Gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać EKM ?
EKM i bilety okresowe komunikacji miejskiej
EKM dla osób z uprawnieniami do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów Elektroniczna portmonetka w komunikacji miejskiej Kontrola biletów w komunikacji miejskiej Elektroniczna portmonetka w Strefie Płatnego Parkowania
- instrukcja obsługi
PUNKTY OBSŁUGI KLIENTA
- tu doładujesz EKM

INTERNETOWA OBSŁUGA EKM

Pytania i odpowiedzi

mmpk mobilet galeria bip
Przewoźnicy
„Jeździmy dla Was!” – druga odsłona kampanii skierowanej do pasażerów elbląskiej komunikacji miejskiej

W drugiej odsłonie, poruszony został temat bezpiecznego korzystania z komunikacji miejskiej. Nowe plakaty obrazują kolejną najczęściej spotykaną sytuację, która wśród wielu pasażerów wywołuje wzburzenie. Zdarza się bowiem że prowadzący autobus lub tramwaj, uczestnicząc w ruchu drogowym jest zmuszony do wykonania gwałtownego manewru np. hamowania. Oskarżając prowadzącego pojazd komunikacji miejskiej o brak profesjonalizmu, brak szacunku dla pasażerów, a nawet złośliwość, pasażerowie najczęściej nie zdają sobie sprawy z przyczyn zdarzenia, niezależnych przecież od kierowcy czy motorniczego.
Komunikacją miejską pod Górę Chrobrego

Już od 24 stycznia (sobota) - wydłużenie trasy linii nr 17 na niektórych kursach
WOŚP-owe Elbląskie Karty Miejskie oraz przejażdżki zabytkowym tramwajem 11 stycznia 2015!

Na XXIII Finał WOŚP takie atrakcje przygotował Zarząd Komunikacji Miejskiej i Tramwaje Elbląskie! Sprawdź, co będzie się działo!
Zmiana lokalizacji przystanku dla linii nr 6 i 19

Od dnia 5 grudnia 2014, przystanek Zagonowa (gazownia) nr 104 (kierunek do ul. Łódzkiej), zostanie na stałe przeniesiony przed skrzyżowanie ul. Sopockiej z ul. Panieńską.
Od 25 listopada 2014 - korekty w rozkładzie linii nr 11 i 14 na wybranych kursachstat4u