wersja tekstowa
           |             Przystanek autobusowy przy ul. Fromborskiej (w kierunku ul. Królewieckiej) pozostaje na swoim miejscu            |             OD 26 CZERWCA (PIĄTEK) 2015 - BEZPŁATNE KURSY HISTORYCZNYM WAGONEM!            |             Od 27 czerwca do 31 sierpnia 2015 - letni rozkład jazdy na liniach nr 8, 15, 16, 17, 22            |             Na długi weekend - rodzinne, weekendowe bilety jednorazowe            |             Linia nr 30 już funkcjonuje!


mapka

PYTANIA I ODPOWIEDZI
Czy jeśli posiadam EKM z uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów lub na mojej karcie jest zapisany ważny bilet okresowy to mogę korzystać z elektronicznej portmonetki?
Co jest niezbędne do uzyskania imiennej EKM?
Gdzie otrzymam EKM na okaziciela?

ELBLĄSKA KARTA MIEJSKA
Rodzaje kart miejskich
Gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać EKM ?
EKM i bilety okresowe komunikacji miejskiej
EKM dla osób z uprawnieniami do ulgowych lub bezpłatnych przejazdów Elektroniczna portmonetka w komunikacji miejskiej Kontrola biletów w komunikacji miejskiej Elektroniczna portmonetka w Strefie Płatnego Parkowania
- instrukcja obsługi
PUNKTY OBSŁUGI KLIENTA
- tu doładujesz EKM

INTERNETOWA OBSŁUGA EKM

Pytania i odpowiedzi

mybus_online mobilet galeria bip
Przewoźnicy
Przystanek autobusowy przy ul. Fromborskiej (w kierunku ul. Królewieckiej) pozostaje na swoim miejscu

Informujemy, że pomimo usunięcia wiaty przystankowej z przystanku autobusowego przy ul. Fromborskiej, funkcjonowanie przystanku pozostaje bez zmian.
Od 1 lipca (środa) 2015 wznowione zostanie pobieranie opłat za korzystanie z miejsc postojowych przy ul. Stoczniowej

OD 26 CZERWCA (PIĄTEK) 2015 - BEZPŁATNE KURSY HISTORYCZNYM WAGONEM!

W ramach obchodów 120 rocznicy uruchomienia komunikacji tramwajowej w Elblągu. Bezpłatne przejazdy odbywać się będą do końca wakacji, codziennie oprócz poniedziałków.
Od 27 czerwca do 31 sierpnia 2015 - letni rozkład jazdy na liniach nr 8, 15, 16, 17, 22

Przypominamy, że w tym okresie zostanie zawieszone funkcjonowanie linii nr 5 i 18, 23. Ponadto od 29 czerwca, wyznaczone kursy linii nr 16 (w obu kierunkach), oznaczone w rozkładach literą „T”, będą wykonywane przez ul. Traugutta i Nowowiejską.
Rodzinne bilety weekendowe - to, co warto wiedzieć na ich temat

Atrakcyjna cena – 1,60 zł za jeden bilet, dotyczy wszystkich osób uprawnionych do korzystania z tego rodzaju biletu. Oto co powinniście wiedzieć o rodzinnych biletach weekendowych...stat4u